فرم دهی بینی

  • فرم دهی بینی
فرم دهی بینی

 

فرم دهی بینی بدون نیاز به  عمل جراحی  :

بعضی از عزیزان دوست ندارند از عمل زیبایی در واقع جراحی استفاده کنند و بینی شان سطح ناهموار یا نوک افتاده و غیر قرینگی دارد .

یک انتخاب عالی و مقرون به صرفه استفاده از روش های جدید و کاربردی زیبایی بینی بدون جراحی است ، اشخاصی که خواهان زیبایی بینی بدون انجام عمل سنگین جراحی بینی هستند می توانند از این روشهای  جدید و کاربردی استفاده نمایند .

اکثر اشخاص به دنبال یک روش کم هزینه و بدون عوارض جهت رسیدن به زیبایی هستند ، من روش های تزریق ژل یا چربی  و تکنیک های منحصر به فرد نخ  را توصیه می کنم .

در این تکنیک ها که بعد از بی حسی موضعی بینی و بی حس شدن بینی لیفت انجام میشود و نیازی به باز شدن بینی، جراحی، بخیه و یا پانسمان نیست همچنین دوره نقاهت در این روش وجود ندارد و شما بعد از انجام لیفت بینی بلافاصله میتوانید به محل کار خود بازگردید .

با استفاده از این متد ها قوز و قوس ناهموار بینی اصلاح میشود ، جالب است که باید خدمتتان عرض کنم که حتی بینی های گوشتی با تزریق دارو و چربی قابلیت کوچکتر شدن را نیز دارند .

البته ناگفته نماند که در واقع در کلیه امور زیبایی و پوست نیاز به زمان و صبر و حوصله عزیزان میباشد ، ولی بعد از دیدن نتایج شگفت زده و مسرور خواهید شد .

روش انجام کار به دو شیوه میباشد :

فرم دهی بینی توسط ژل :

در این روش پر کننده های پوستی به مقدار کم در محل بطور دقیق تزریق می شوند و به این ترتیب کنترل موثر بر ظاهر و نتایج حاصل از درمان وجود دارد. مواد تزریقی در این حالت همواره دارای مواد بی حسی است تا به این ترتیب ناراحتی احتمالی بیمار حداقل شود.

تزریق ژل در بینی در نواحی خاص و مورد نیاز با سوزن و سرنگ صورت می گیرد ، در این روش چندین مرتبه سوزن ورود و خروج به بافت درون بینی تزریق می شود .

پس از تزریق، محل تزریق توسط پزشک ماساژ داده میشود  تا به این ترتیب امکان تغییر شکل بینی ایجاد شود. در طول درمان، بیمار کاملاً در حالت بیداری قرار دارد و حتی می توان یک آینه به بیمار دهیم تا بتواند نتایج درمان را بطور مستقیم مشاهده نماید.

 

فرم دهی بینی توسط تکنیک های منحصر به فرد نخ  :

لیفت بینی نیاز به پیگیری و مراجعه به موقع در زمان هایی دارد که برای ترمیم و ماندگاری خدمتتان عرض میکنم .

زمان و تعداد ترمیم ها برای هر فرد با توجه به نوع بینی و پوست آن فرد متفاوت می باشد ولی به طور معمول اولین ترمیم در یک و نیم ماه اول صورت میگیرد و بعد از آن هر سه ماه، شش ماه و نهایتا هر سال.
ترمیم ها در زمان خیلی کم و هزینه خیلی کم جهت جلوگیری از افتادگی و بازگشت بینی به حالت اولیه انجام میشود.

 

مزیت های فرم دهی بینی :

کاربردهای فرم دهی بینی  :

نتایج :

نتایج درمان بلافاصله پس از تزریق ظاهر می شود و این نتایج برای هشت ماه تا دو سال با توجه به نوع ژل استفاده شده، دوام و ماندگاری دارد.

در واقع باید بگویم که نتیجه ی عمل به شدت وابسته به تجربه و مهارت پزشک معالج دارد .

 

اشخاص مناسب جهت فرم دهی بینی :

ماندگاری:

مدت زمان ماندگاری لیفت بینی با نخ به آناتومی بینی بستگی دارد و در حال حاضر با توجه به تنوع نوع نخ ها و افزودن ژل جهت افراد با قوز بالا ماندگاری خوبی پیدا کرده است.

در صورتی که سر بینی زیاد پایین نباشد و کشش زیادی به سمت پایین وجود نداشته باشد ماندگاری لیفت با یک جلسه ترمیم بالای یکسال است. و اگر فرد سالانه ترمیم کند لیفت بینی وی را می توان دائمی مشاهده کرد.

 

هزینه فرم دهی بینی :

به دلیل متفاوت بودن قیمت ژل ها ، تعداد نخ ها و تغییرات در قیمت مواد مصرفی متفاوت است و نمی توان رنج دقیقی برای این تکنیک تعیین کرد.

اما در جلسه مشاوره قبل از شروع کار رنج قیمت مناسب با تکنیک مورد استفاده فرد حتما ذکر خواهم کرد  .

 

به طور کلی باید این مورد را در نظر گرفت کیفیت کار بسیار مهم تر از هزینه های آن است.

بهتر است در امر زیبایی به هزینه ها فکر نکنیم و بیشترین  تمرکز بر روی کیفیت کار داشته  باشیم .

 

قالب دکتر